با سلام و تشکر از اعتماد شما خریداران گرامی

 

شایان ذکر است ، اکثر کالاهای موجود در اینترنت دارای کیفیت های متفاوتی میباشند . بعضی از کالاها دارای ظاهری بسیار مشابه اما کیفیتی متفاوت هستند .

 

سعی و تلاش کادر فروشگاه اینترنتی آدرینا بر این است حدالمقدور کلیه محصولاتی را که دارای کیفیت مناسب هستند به خریداران ارائه نماید اما در این راه مشکلاتی نیز موجود میباشد .

 

برای مثال ۱ کالا دارای ۲ کیفیت در بازار میباشد ، زمانی که سایت ها اقدام به فروش آن کالا مینمایند همه  از یکسری عکس ها و تصاویر تبلیغاتی و متون مشابه استفاده مینمایند ، با این فرق که عده ای از آنها اقدام به فروش کالای با کیفیت نموده و عده ای هم اقدام به فروش کالای با کیفیت پایین تر اما با همان تبلیغات . در این میان این موضوع باعث سردرگمی خریداران میگردد که اغلب با ما تماس گرفته و دلیل این اختلاف قیمت ها را جویا میشوند . موضوعی که متاسفانه باعث سودجویی بعضی از فروشگاه های اینترنتی از این وضعیت میگردد

 

 

به همین خاطر تصمیم ما بر این شد زمانی که هر کالایی ، که دارای کیفیت های مختلف میباشد را به فروشگاه اضافه نمودیم ، کیفیت های مختلف را به صورت جداگانه و با قیمت های متفاوت عرضه نماییم .

 

برای نمونه دستگاه بند انداز برقی برونز ، دارای ۲ کیفیت در بازار میباشد که همانطور که قیمت خرید آنها برای ما متفاوت میباشد ، ما نیز آنها را به قیمت های واقعی خود و به صورت  2 کیفیت اورجینال و معمولی خدمت مشتریان عرضه مینماییم . متاسفانه دیده شده است بعضی فروشگاه ها اقدام به فروش کالاهای درجه ۲ به عنوان کالای اورجینال نموده و از آنجا که مشتری امکان دیدن کالا از نزدیک را ندارد دچار اشتباه میگردد .

 

یا نمونه دیگر ژل های افزایش قد که در ۲ پکیج جداگانه و کیفیت های مختلف عرضه میگردد .

 

مورد بعدی دستگاه های الکترو اسموک میباشد که دارای کیفیت های مختلف میباشد و همیشه این سوال برای خریداران وجود داشته که این اختلاف قیمت و کیفیت که در فروشگاه اینترنتی آدرینا ارائه شده بر چه اساسی هست ، در این مورد باید عرض شود دستگاه های الکترو اسموک ، به خاطر داشتن باطری ، دستگاه های حساسی هستند ، بعضی از آنها ماه ها در انبار های مختلف جهت فروش انباشته میشوند تا وارد بازار شوند . به همین دلیل باعث سولفات شدن باطری و افت کیفیت کارایی آنها میشود و البته همینطور کیفیت اتم ساز های آنها نیز متفاوت میباشد .

 

 

سعی ما بر این است ، کالایی را که ما با کیفیت بالا و قیمت بالاتر خریداری نمودیم ، با قیمت واقعی و با تضمین کیفیت خدمت مشتریان ارائه دهیم و کالایی که با درجه کیفی پایینتر و قیمت پایینتر خریداری نمودیم را نیز با قیمت پایینتر به مشتریان ارائه نموده و از قبل آنها را در مورد کیفیت کالای مورد نظر آگاه نماییم . امیدواریم کلیه فروشگاه های اینترنتی نیز همین روش کاری را در پیش گرفته ، و یا از ارائه کالاهای کم کیفیت خودداری نمایند یا اگر این کالاها را ارائه نمودند ، ابتدا مشتری را از کیفیت کار آگاه نموده و از فروش کالای درجه ب به جای اورجینال خودداری نمایند .

 

 

در ضمن فروشگاه اینترنتی آدرینا صد در صد از فروش کالاهای درجه کیفی C که بسیار کم کیفیت هستند خودداری مینماید .

 

با تشکر از شما

مدیریت فروشگاه اینترنتی آدرینا