فروشگاه مجهز به سرویس خرید پستی میباشد . با این روش شما میتوانید ابتدا محصول خود را درب منزل دریافت کنید ، سپس هزینه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .

شما میتوانید به ۲ روش از فروشگاه خرید نمایید :

۱ – جهت خرید هریک از محصولات بر روی دکمه خرید پستی کلیک نمایید و وارد بخش سبد خرید و قسمت ثبت سفارش میشوید ، با پرکردن مشخصات خود و انتخاب نحوه ارسال سفارش خود را ثبت نمایید و سپس با ارسال اس ام اس به شماره پشتیبانی که در مرحله آخر ثبت سفارش به شما معرفی میگردد سفارش خود را تایید نمایید

 

۲ روش دوم

در صورتیکه امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی برای شما موجود نمیباشد ، میتوانید مشخصات خود را که شامل :

نام و نام خانوادگی خریدار ، آدرس دقیق به همراه کد پستی ، شماره تلفن ثابت خود را به همراه لیست کالاهای درخواستی خود را به شماره تلفن ۰۹۳۹۶۶۳۸۶۵۹ ( شماره پشتیبانی فروش ) ارسال نمایید و ما سفارش شما را ثبت نموده و ارسال مینماییم . پس از دریافت هزینه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .

 

در صورتی که تمایل به دریافت سریعتر کالا دارید میتوانید از خرید نقدی استفاده نمایید ، در خرید نقدی ابتدا خریدار هزینه را واریز نموده و با ارسال مشخصات در هر کجای ایران سفارش خود را بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت بوسیله پست پیشتاز تحویل گرفته و علاوه بر دریافت سریع بسته ، شامل ۱۰ درصد تخفیف نیز میگردد .